Kariéra

Kariéra

Přidejte se k nám!

Servisní technik zdravotnické techniky

Firma Technicare CZ spol. s r.o. zabývající se dodávkami, servisem a výrobou zdravotnické techniky, hledá kandidáta na pozici servisní technik pro svůj tým. Jedná se o práci na území České republiky a Slovenska.
Náplň práce:

  • Zajištění a provádění servisu zdravotnických přístrojů
  • Vedení evidence servisních úkonů
  • Včasné vypracování protokolů o BTK a servisní činnosti
  • Ochota často cestovat po České republice a Slovensku

Požadujeme:

  •  VŠ vzdělání – biomedicínský technik/inženýr
  • Zručnost, technickou zdatnost a ochotu učit se novým věcem
  • Vyrovnanou osobnost schopnou samostatné práce
  • Předchozí zkušenosti z oboru výhodou, ne podmínkou
  • AJ – komunikativní znalost
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Uživatelskou znalost práce na PC

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Firemní benefity
  • mobilní telefon, notebook, automobil i k osobním účelům
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Práci v mladém a dynamickém kolektivu
  • Nástup dle dohody

Firma Technicare CZ, spol. s r.o. se zabývá vývojem, výrobou, distribucí a servisem zdravotnické techniky.

Staňte se součástí úspěšné firmy. Nenašli jste žádnou vhodnou pracovní pozici? Kontaktujte nás.

Kontakt

Technicare CZ, spol. s r.o.
Pod Myslivnou 360/17
739 24 Ostrava

info@technicare.cz
+420 596 728 055

O nás

Máte dotaz?